anonym Personál zeptal se před 2 roky

Je možné, podání trestního oznámení, či aspoň podniknutí kroků k potrestání psycholožky z PPP, která mě tím že na mě našroubovala idiotskou úvahu a doporučila mým rodičům abych mě dali na školu s podstatně horším uplatněním než jsem chtěl?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Ne. Rodiče jsou zákonní zástupci – jejich volba. V 18 letech si můžeš jít svou cestou – co by se stalo, kdyby jsi si zařídil přestup sám i nyní? V hlavě si vytvoř cestu k tomu, co chceš… škola není jediné, co ovlivnuje směr tvého uplatnění. Hledání viníka za svůj neúspěch je cesta do nikam. Vztek ti taky moc nepomůže… Minulost nezměníš. Změníš přítomnost a ta může ovlivnit budoućnost. Holt úspěšní zvládají i překážky.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.