anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jsem vdaná 9 let a samozřejmě naše manželství již není to, co bývalo na začátku. Oba jsme již jedno manželství měli za sebou a teď máme společně 2 děti. Já jsem od manžela starší o 6 let. Manžel si rád vypije, ale všechny krize jsme společně překonali. V roce 2016 se pokusil o sebevraždu skokem z mostu. Léčil se a celou dobu jsem stále u něho a pořád stojím. Ale teď mně manžel podvedl se ženou, s kterou se seznámil v psych.léčebně. I do té doby měl takovou snahu s někým se seznámit, ale nikdy mně nepodvedl. V prosinci se "zamiloval" do té paní….nevěra se provalila během týdne. Řekla jsem mu, ať se odstěhuje, ale…..vztah se rozpadl velice rychle, tak jak rychle vzplanul, tak rychle se i ukončil, ale….já mám obavu, že co když to udělá znova, co když to já nedokážu zkousnout. V našem vztahu je láska, manžel doma pomáhá i s dětmi, ale už to není taková láska jako na začátku. Nevím si rady sama se sebou, pořád mně trápí to, co když se znova dají dohromady. Chtěla bych zůstat dál ve vztahu a chtěla bych nějak dál rozvinout náš vztah aby tam zase byl alespoň ten náznak lásky jako na začátku vztahu. Co s tím? Já se hodně vnitřně trápím a vždy je u mně ta obava, co když se to bude opakovat. Děkuji za pochopení a radu. Klidně můžu i zavolat, když by to bylo lepší. Dagmar

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Dagmar, co když je tam nyní tolik lásky, kolik je na místě – zachovejte úctu, kamarádství a uvidíte, jak budete obnovovat důvěru, že jste životní spojenci. Netýrejte sebe tím, že něco málo.. ani jemu nevyčítejte, jen zůstante při vnímání. Držím palce, můžete se zastavit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.