anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, Už rok a půl po císařském řezu mě trápí nechuť k sexu. Jsem někdy ráda za to že to máme max 2 az3 krát do měsíce a to si to vůbec neužívám a nevzrušuje mě to. Přítel někdy hodně naléhá a když mu nechci dát tak si to i sám vezme a tím mi připomene znásilnění ve 14 letech a hodně to obrecim jsem z toho hodně zoufalá a už nevím co mám dělat. Děkuji za odpověď Veronika

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Verčo, nevím, co se stalo v oblasti vašich rodidel – doporučuji konzultaci s gynekologem – sexuologem a energetickou léčebnou meditaci, ve které se pročistí trauma minulé i přítomné (můžete se objednat ke mně) Přístup manžela je samozřejmě kontraproduktivní – měl by to vědět… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.