anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, nevím jak začít.Asi tak žiji s přítelem už asi cca dva roky v jedné domácnosti. Přítel má s prvního manželství syna kterému je teď 14 let. No a ten jeho syn se teď rozhodl že chce tatínka zpět domů.Je fakt že jsou s přítelem na sebe dost a fixováni.Pritel neví co dělat. Ale je nakloněn k tomu že se vrátí zpět k exmanzelce a k synovi. Který ho citově vydírá

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milé Sluníčko, jj – chlapy současnosti dělají často zmatek… Dává synovi moc, která mu přirozeně nenáleží. MNo a co Vy s tím? Přeji Vám muže, který Vás bude milovat a stát při Vás jako partner (věřím, že nejste satorie ;), která chtěla muže ukrást). Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.