anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, je to sice takový obyčejný problém,kterým trpí spousta lidí,ale i já bych potřebovala poradit. Od narození mám takovou malou vadu,sama bych to tak nenazvala,ale bylo mi to řečeno. Než jsem se narodila,moji mamce byl zjištěn problém s plodovou vodou, měla jsem se narodit jako postižená,ale přece jen to nakonec bylo vše v pořádku a jsem zdravá..ale moji mamce bylo od řečeno doktorem, že by se to na mě mohlo tzv. podepsat jinak a to je právě to. Mám celkem hodně roztroušenou psychiku,je velmi narušená a dokáže mě rozhodit jen úplná blbost, každá maličkost. V momentě začnu brečet a je pro mě těžké přestat. Nijak mi to nevadilo,ale teď se v mém životě děje tolik špatných věci, že bych to chtěla řešit.. chtěla bych se nechat objednat k psychiatrovi, nebo něco podobného ale bojím se toho a také se bojím co by mi řekli doma. Můžete mi poradit? Děkuji.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Kači, asi bych volila spolupráci s psychoterapeutem, léky od psychiatra jako podpurné. Nenechte si radit od strachu – strach je špatný rádce, dělejte to, co cítíte, že je pro vás dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.