anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, nějakou dobu mám vztah s mužem, ale bohužel je ženatý. Cítím však že ten pravý! Ale bohužel jeho žarlivost začíná přecházet hranice. Vše je v pořádku, když on jde někam s manželkou, protože to je jiná situace než když já jdu někam s kamarádem! Připadám si svým způsobem jak na řetězu, nemůžu skoro nic, pomalu ani nic okomentovat na sociální síti. Dokonce mi i naznačil že až jednou (ale to asi ani nepříjde) odejde od manželky, takže budu muset omezit svůj vztah s nejlepší kamarádkou! Manipuluje semnou ve všech směrech! Problém je ten že ho miluju a nerada bych o něho přišla, ale prostě na tohle omezování zvyklá nejsem. Ještě bych chápala kdybych chodila jenom já někam s kamarádem! Ale on je věčně někde se svojí manželkou a to mu připadá v pořádku! Pro mě ostatní chlapi jsou vážně jen kamarádi a ani nehodlám aby se to někdy změnilo, to on nechápe a nevěří mi. Děkuji za váš názor

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá S., možná je to ten pravý proto, abyste našla svoji sebehodnotu… abyste našla cestu, jak uvolnit pouto, které je řetězem (to není láska, ale připoutanost) Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.