anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Jsem s přítelem již sedm let. Už dříve jsem si všimla, že se občas chová zvláštně. Jde hlavně o to, že z ničeho nic přeskočí na jiné téma. Nevím jak to srozumitelně popsat, ale např. sedíme s přáteli, bavíme se o určitém tématsta jasna a on z čistajasna začne o zcela něčem jiném, klidně uprostřed hovoru. Do teď jsem to brala, jako že ho dané téma nezajíma či nebaví a tak, sice zvláštním způsobem, přešel na jiné. Ovšem poslední dobou se mu dost často stává, že i uprostřed vlastího tématu náhle změní na jiné. Nejsem si jistá, že o tom vůbec ví. Prosím o radu či pomoc, zdali je to nějaká porucha, popř. na koho se obrátit(psychiatr, psycholog…). Předem moc děkuji, snad jsem to popsala alespoň trochu srozumitelně.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Sylvi, nevím. A on chce se tématem zabývat?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.