Starší dotaz #5495

anonym Personál zeptal se před 5 roky

Dobrý den, mám vážný problém s vylučováním, ačkoliv se to může zdát jako banální věc. Dříve jsem byla s přítelem jen od pátku večera až do neděle do rána takže mě až tak moc netrápilo že si nedojdu na velkou (nejde o to že bych nechtěla ,ale prostě to nejde), ale teď když spolu bydlíme je to problém kdykoliv přítel je doma nejde mi si dojít třeba 3 dny v kuse poté co odejde to jde jakš takš ale taky s problémy. Už nevím co mám dělat přítelovi jsem to dnes řekla rád by pomohl ,ale neví jak.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 roky

MIlá Vix, asi by mohlo pomoci najít své bloky, které souvisí s tématem. Bude to souviset s nějakými postoji, přesvědčeními a strachy. A ty pomocí EFT a léčebné meditace rozpustit. V určité fázi bych to dopodpořila prostředky způsobujícími průjem – mohli byste společně absolvovat doma http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_02.php

To by byla taková KBT praxe. Když budete chtít, ozvěte se.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.