anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, já mám hrozný strach ze tmy nemohu spát ve tmě. Už od malička tohle mám ale postupem času se to zvětšuje. Musím spát se zapnutou televizí abych měla světlo a zvuk. Do toho mám zaplé malá světélka. Bojím se, že až usnu že mi něco ublíží. Věřím na duchy,boha,satana atd. Proto mám takovej strach usnout. Hlavně se mi asi ve 14letech stala děsivá věc a od té doby mám strašný strach usínat. Chodím spát v 5h ráno občas ani nespím a jdu spát až ráno kdy vím, že mi nic neublíží.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Adel, asi budete se muset svým strachům postavit a naučit se důvěřovat ve své propojení se životem. A věříte svému Anděli Strážnému? A taky zpracovat zážitek ze 14let – nejlépe abreaktivní terapií. Chce to vypsat strachy a pak napsat myšlenky konstruktivní. BUdete-li chtít s procesem pomoci, můžete se obrátit. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.