Starší dotaz #55

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám jen malý dotaz, v dětství mi byla určena dysfunkce mozku – dyslexie, dysgrafie. Lehké problémy s písemným projevem – necitelné, naškrábané, chybějící hačky čarky nad písmeny. V současné době se věnuji kreslení a malování a jen by mě zajímalo zda by mohla mít dysrafie nějakou souvislost, vliv na vnímání prostoru a perspektivy. Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

K tomu, co tušíte bych ještě navrhla návštěvu pedagogicko psychologické poradny a tam si nechat udělat IQ testy. Vím, že je pro vás těžké, dívat se na to, jak si dcera komplikuje život, ale v tomto věku je dcera za svůj život převážně zodpovědná sama a vy ho za ní odžít nemůžete (doporučuji knihu k přečtení Matka Davida S.)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.