anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry den prajem. Mam taky problem ked sedim pred ludmi vpredu a vela ludi je za mnou (napr. v kostole) citim tlak v krku a aj trochu v hlave az kym sa mi hlava trochu nezatrase na 1 sekundu. Taka sekundova triaska. Musim sa fakt riadne kontrolovat aby sa mi hlava v šiji nezatriasla. Strasne to je neprijemne a hanbim sa. Nedokazem sa ani otocit normalne uvolnene s hlavou naokolo hocikedy ked je za mnou vela ludi. Ako keby som citil ze vela ludi sa pozera na mna. Myslim si ze mam nejaku socialnu fobiu, kedze vela rozmyslam co si ludia myslia o mne a ci sa mna stale pozeraju…

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlý Miro, doporučuji svůj strach poznat, uvolnit na emoční úrovni – napr. léčebná meditace u mne… a korigovat myšlenky.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.