anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, prosím vas uz jsem úplně zoufalá a nevim kudy kam. Mám měsíční dceru s přítelem. Tchán me ma za nejhorší matku na světě.Doktor nas chválí jak se o ni staráme. Oba Smluvní moc milujeme. Tchýně mi řerekla, ze ji doma tchán rika, ze malou nevychovame a ze ji znicime :'(JÁ jsem z toho v haji. Snažím se ji dát prvni poslední.a vůbec mi tchán nepřijde normalni. Prosím o radu uz nevim kudy kam. Děkuji moc.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Isabel, nerozumím tomu, proč je pro vás tak důležité, co říká tchán. Ptala jste se ho, proč si to myslí? Doporučuji vyhledat psychologa a pravidelně k němu nějaký čas docházet a zapracovat na svém sebevědomí. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.