anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den,před týdnem jsem zjistila že mě muž rok podváděl.Tu holku neskutečně miluje prej mu dala lásku a porozumění.Ja ho ale miluju.Dva dny předtím se semnou rozešel a tvrdil že nikoho nemá.Strasne mě to bolí.5 dní po rozchodu mi řekl že si dáme šanci poslední kvůli dětem které miluje (2dcery mame) . Ze se sní rozešel kvůli dětem s její dceři aby neztratila tatínka( tatínek si sáhl na život). Je hrozný žit v té nejistote. Rekl mi že neví co bude za měsíc,že prostě neví.Jen že ji moc miluje.Hrozne moc to bolí.Ona mu furt píše.Ja už nevím kudy kam.Doma se chová hezky, všímá si děti ,komunikuje,usmívá se.Rikam mu že mu odpustim ale on tvrdí že ne .má cenu pokracovat? Spí v obýváku a řekl že klidně na furt.Ja jen ležím a rvu nemůžu se stim vyrovnat.Mam navštívit manželskou poradnu nebo jinou? Bude to ještě někdy dobrý? Vůbec nevím co mám dělat.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Ivy, chápu náročnost té situace a upřímně – pravděpodobnost, že to bude dobrý – statisticky – moc velká není. Doporučuju skutečně aktivně práci s psychologem na zklidnění vlastní psychiky. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.