anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den potrebuji poradit..zamilovala sem se do mojí nejlepší kamarádky, ale ta mě asi určitě nechce…jelikož jé to moje BFF tak spolu mluvíme i o klucich, a protože nechci aby to o me zjistila ze jsem bi tak ji často s klukama lžu…bojim se o tom s kymkoliv mluvit a taky se ji to bojim říct…nechci aby se se mnou přestala bavit a tak se snažím dělat jakoby nic nebylo i kdyz vim ze je…se v tom úplně ztracená…nevíte co bych měla dělat?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá D, zapeklitá otázka. Obvykle považuji za vhodné o citech hovořit, ale ted nevím, jak byste to holky dokázaly vybalancovat a jaká je situace životní vaše. Dojdi si to probrat ke školní psycholožce nebo k nějaké jiné ve vašem městě. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.