anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, mám dotaz ohledně zbrojního pasu. Můj otec celý život trpí depresemi, nikdy nikam nešel, jelikož se bojí o svůj zbrojní průkaz, který je mu vším. Před nedávnem se dozvěděl diagnozu rakovina. Nastoupil sice léčbu, ovšem díky situaci a šílené kombinaci léků se u něj objevily tak závažné deprese, kdy nejí, hubne, jen leží potmě i bez tv (ta dosud byla jeho nedílnou součástí, pláče, třese se, zimnice a návaly horka, mluví minimálně, tiše, přerušovaně… Stále nechce psycho pomoc. Stále kvůli zbrojnímu průkazu. Je to opravdu tak, že kdyby navštívil psychiatra a bral by antidepresiva, byl by mu zbroják odebrán? Chci ho k lékaři dostat, ale pokud to tak opravdu je, nevidím východisko :-( Moc Vám předem děkuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MILá Rachel. Nevím. Tento zákon není mou specializací. A k čemu mu je nyní zbroják? Antidepresiva může předepsat i obvodák.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.