anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Mám takový nepříjemný problém s vyvoláváním nevolností(mdloby, zvracení,motání hlavy atd.). Problém je v tom , že si to vyvolávám nejspíše já. Vždy když mám někam jít (veřejnost , práce , oběd s rodinou přítelkyně atd.) , tak se začnu bát toho , že se mi udělá špatně . Nejhorší na tom je , že ten stav se objeví vždy , když dorazím na to místo o kterém jsem se bál , že se mi udělá zle . Je to jen chvilkový stav cca 30 vteřin (motání hlavy , pocit na zvracení , pocit slabosti , zčernání před očima a pocení) . Když jsem v práci a tento stav na mě začne přicházet , tak začnu rychle pracovat a myslím na něco jiného a vždy to přejde ale funguje to jen v práci . Myslíte si , že je na místě nějaká léčba , porada nebo se s tím musím nějak vypořádat sám ? Děkuji za radu

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Vojto, možná by bylo vhodné dát u mne nějakou léčebnou meditaci a následně léčitele.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.