anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jsem už plnoletý a tak i zodpovědný za vše co dělám … Ale mám problém … Sám se sebou velký problém … Nechodím do školy tak jak mám … Vyhejbám se všemu co jde … Nemám rád být na místě kde je moc lidí a další věci … Přitom … Žiju s rodiči a celkem to jde i když to dva se navzájem nesnaší já dostávám vše co potřebuji … Mam holku se kterou mi to klape jak nic už jsme spolu rok … Ale i tak … Mám výčitky když nedělám to co mám a jak mám … Štve mě to … Pokażdé si řeknu "já ale tam musím, jinak skončím na ulici, já to musím dělat abych se pak uživil" ale i tak se ve mě něco děje nebo hne a dostanu strach … Ale nevím z čeho a tak tam radši nejdu do školy nebo praxi prostě se toho bojím ale nevím proč … I když vím že budu mít problém tak i tak tam nejdu … Nedokážu se nějak překecat přemluvit nejde mi to … Nevím co mám dělat když budu pokračovat vyhodí mě ze školy holka se semnou rozejde a skončím na ulici … A to nechci a přesto dělám opak … Trápí mě to každý den ale i tak jako by nic … Nevím jsem na dně … Už fakt nevím … Ani nevím proč se mi to děje … Mohu se překecávat jak chci a stejnak to nefunguje … Ale přitom se bojím toho jak to skončí …

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Tome, nevím, nevím… nějaké úzkosti, deprese… asi Zkusit antidepresíva? Meditace na sílu. Léčebné meditace na uvidění toho blokátora… Voice-dialog … práce hodně. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.