anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, je mi 34 let, mám půl roku známost s o 10 let starším mužem. Oba jsme rozvedení, máme děti, i když on již dospělé. Jsem do něj zamilovaná, zpočátku jsem se snažila si držet nad vším nadhled, šlo jen o občasné schůzky. Ale nyní už to citově nezvládám, trápí mě, že zatímco já k němu cítím víc, on to tak nejspíš nemá. Je mu jedno kdy se vidíme, neumí (nechce?)se projevit. Už se necítím dobře, po našich setkáních, cítím se prázdná a zároveň ho nechci ztratit.Váš názor prosím…

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Veru, náročné… tak to vypadá, když si s city zahráváme… a máme zmatek v citech, ve vztahu a tak. Zkuste s ním mluvit o svých pocitech, zároveň se věnujte sobě a pokuste se dát dostatek sebelásky, abyste se necítila tak prázdná… v té věci by bylo dobré, abyste zašla na konzultaci. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.