anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den.Mam na Vás dotaz. S manželem jsme se brali v pozdějším věku.Jemu62 mě 57,oba delší čas rozvedení.On se přistěhoval do mého domu,a svůj byt za slušné peníze pronajímá. Manželé budeme letos v červnu 3 roky.Ja pracují,manžel pobírá důchod,pracovat nepřestal,vydělává si trojnásobek svého důchodu a k tomu má za pronájem bytu. Problém je v tom,že on mě snad za svou manželku nikdy nepřijal. Vše dělí na moje a tvoje.O jeho penězích nemám ani zdání,nikdy mi neřekl jaký má celkový měsíční příjem to je důchod,výdělek, pronájem…neustále mi vyčítá peníze,8000Kc, kterými mi přispívá na celou domácnost, od jídla počínaje, drogerie,veškeré poplatky ohledně bydlení,elektřina,topení,voda,internet,pojistka na dům,apod. Doma ani kolem domu mi s ničím nepomůže,řekne,že raději bude v práci,protože tam mu za to zaplatí,pracuje i o víkendech,o svátcích. Připadá mi že si udělal ze mne služku. Uvař, upeč,úklid,vyper, vyžehli,venku udělej, zariď, vyřiď….ale po mě nic nechtěj.Ja pracují na tři směny a o víkendu místo odpočinku,Peru a jemu vařím na celý týden jídlo,které si sebou bere do práce,aby měl co jist,když do večera dělá. Nezastaví se vůbec před ničím,ani před tím,když jsem měla 39,6 teplotu, a chtěl po mě,abych mu uvařila polévku.Kdyz jsem nešla,ztropil hádku a opět výčitky peněz, že si mě platí slušně,a že jsem líná.Vypnul mi topení, stín, že jestli mám horečku,tak ať se příkrému dekou,že je v bytě 20C a že se víc topit nebude. Moje děti nesnáší,vnoučata ignoruje,neodpoví na pozdrav, dělá naschvály takové,aby to děti doma řekli rodičům a tím si chce zajistit, aby víc ke mě nejezdili. Poradíte mi co s takovým chlapem? Sama cítím velkou nespokojenost,neboť je neustále nepříjemný, protivný,na mě mu nezáleží.Prijede večer z práce, navečeří se,zkritizuje mě, vyčte peníze a jde třeba o večer v sedm spát. Už nevím jak dál. Ničí mě to, deptá. Děkuji za Vaši odpověď. Arabeska

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Uff…, to je pako. Rozvod. To nemáte zapotřebí. Lepší bez vztahu než v takto zlém vztahu. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.