anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, zjistila jsem že mám velký problém. Žiju s přítelem máme dvě děti spolu a jedno mám z předchozího vztahu. Žijeme společně šest let. Vše bylo v pořádku ale od doby co žijeme u jeho mámy v baráku je to horší a horší. Před rokem začal chodit do nové práce bohužel dělá převážně ze slečnami. A tím vzniká problém. Se mnou není schopný jít pomalu ani do kina na výlet s dětmi , ale v práci by šel kamkoliv a dokonce si s holkama neustále píše. Bohužel přítele asi moc miluje protože mě těmi holkama i provokuje mluví o nich doma a když něco naplánujeme pro nás dva hned si představuje nahlas jak tam je s jinou slečnou. Bohužel mě to pronásleduje a mám pak žaludek na vodě a cítím v sobě hodně nervů a pořád na vše myslím představuji si pak různé věci. Bohužel nevim jak mám jít dál. Mám ted jit k němu pracovat na protisměny uvidime se doma snad jako do ted ale mam strach s toho co bude zda vse zvladnu ikdyz vim ze musim kvuli detem. :(

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Kačule, váš chlap není chlap – je to klučík. K dospělému muži patří i chtít udělat svou ženu štastnou a poskytnout ji bezpečí jak fyzické tak citové. Ten Váš si Vás mnoho neváží, považuje vás za samozřejmost… to není dobré. Doporučuji řešit svou citovou závislost/žaludek na vodě – ohledně jeho bytosti. Uvidíte, kam vás to dovede.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.