anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý večer, snad si přečtete celý můj text. Chci se trochu rozepsat. Rozepíšu se. Skončil jsem mou první práci, jako administrativní pracovník. Poté jsem si zkusil práci na Úřadu práce. Má druhá práce. Tam nebyli se mnou spokojeni, stejně, jako v 1. případě. Potom jsem zkusil 3. práci v potravinářství. Dělal jsem v Albertu, tam už jsem skončil, já protože jsem to psychicky nedával, třásly se mi ruce, nohy vztekem. Měl jsem chuť někomu pořádně vynadat, použít všechny tvrdé vulgarismy, které jsem se naučil. (Které mě naučil, otec, ty, které na mě v dětství používal). Moje poslední 4 práce, byla v prodejně obuvi. Po 2 dnech nebyli se mnou spokojeni. Teď vnímám realitu, jako jedno velké peklo. Začal jsem uvažovat jinak. Ty problémy co, mě trápily předtím, mě už netrápí. Může za to ta práce, vnímám svět jinak. Může to být fajn, ale já ten pocit nemám. Cítím se strašně špatně. Přejídám se ve velkém, neřeším věci, nepřemýšlím už co bylo, co bude. Mám vztek, obrovský vztek. Venku jsem lidi pomlouval, nadával. Chtěl jim ublížit. (to všechno za přítomnosti otce). Sám bych se bál. Já mám cíle v životě, chci něčeho dosáhnout, chci normálně žít. Nechtěl bych skončit, jako bezdomovec, nebo skončit, jako kriminálník. Chci něco pro sebe dělat. Prosím Vás, potřebuji najít řešení, jak se z toho dostat. Případně bych prosil nějaké kontakty na lidi, kteří by mohli s tímto problémem pomoct. Jiří

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Jiří, doporučuji spolupracovat s úřadem práce, požádat tam o specialistu, který s vámi individuálně vydefinuje klíčové potíže a cíle. Následně můžete hledat další lidi, kteří vám s jednotlivými oblastmi mohou pomoci, podpořit vás. Můžete mi zavolat a probrat něco konkrétněji. držím palce a vážím si vašeho zájmu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.