anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Bydlím v jednom domě s přítelem (ten je majitel domu), jeho bratrem a otcem (ti bydlí v přízemí). Švagr si nedávno našel novou přítelkyni (je to jeho první vážná známost, přišla ale až jeho 30 letech). Problém je, že pokaždé když jeho přítelkyně přijede (což je každý víkend =celý), není mi z její přítomnosti vůbec dobře, naopak její přítomnost ve mě vyvolává až bolesti žaludku, třesou se mi ruce i nohy, je mi mdlo a vyraší mi studený pot a vůbec nevím proč. Zmizí to vždy, když odjede. Neudělala mi nic zlého a to, co mi na ní vadí, si snažím logicky a s rozumem zdůvodňovat a více méně hledám chybu u sebe. Mám za sebou nehezké zkušenosti z předchozího manželství (násilí, alkohol, špatné vztahy v rodině…) tak nevím, jak si to teď vyložit a proč se to děje a v takové míře/síle?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Vladko, doporučuji psychoterapii. Asi kombinace náročných situací z tohoto života s minulým životem. Je třeba něco pojmenovat a pročistit, promeditovat. Můžete se objednat. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.