anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobry vecer. Muj bratr zamnou prijel po delsi dobe. Ja bydlim n severni morave bratr na jizni. Vzdy byl vesely . nyni prijel hromadka nestesti. Neustale se me pta jestli me a mym detem nahodou nejak neublizil. Ze je k nicemu. Mluvil i o sebevrazde. Je mu 40 nema deti ani zenu. Jen me a mou rodinu. Nevim kam se obratit aby mu nekdo pomohl. Co nejdriv a nemusel cekat treba medic. Dekuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Lenko, pohledejte Krizová centra (bývají často u léčeben) ve vaší oblasti – u vás to neznám. Základ je, aby bratr chtěl – pravděpodobně a brát antideperesivá a každopádně pravidelně docházel k psychoterapeutovi a urovnal si vztah k sobě. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.