anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli je možné začít někoho opět milovat? S manželem letos budeme 14 let. Milovala jsem ho i přes mnoho chyb, měli jsme spolu mnoho rozporů, hádek apod. tak jak to je i u jiných. Loni z jara jsem se dlouho nemohla zbavit nemoci a když bylo nejhůř a ležela jsem jak lazar, láska najednou odešla. Přehrál se mi celý život v hlavě především život s ním, co pro něj já dělala a co on pro mě. V normálním případě se takto lidé asi rozejdou. Jenže já mám problém, nějak jsem ho vymazala z hlavy, stalo se mi to u pár lidí, kteří mě zklamali. Takže spolu již téměř rok žijeme s kontaktem omezeným na provozní záležitosti. Máme spolu čtyřletého chlapečka, který si toho již začal všímat. Já bych mu chtěla ukázat normální rodinu, že otec umí maminku pohladit něco hezkého jí říct a naopak. Manžel se také snaží, dokonce si snad myslí, že je vše v pořádku (i když spolu nespíme už rok a téměř nemluvíme). Přesto spolu dál žijeme a nic se neděje, jelikož si ho nevšímám, nemůže ani situace vygradovat tak, abychom se pohádali a odešli od sebe. Přesto už se jedná o dlouhou dobu, snažím se bojovat se špatnými pocity a snad i projevy deprese, ale jsem, čím dál slabší.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

MIlá Mi, je třeba vědomá práce se svým srdcem. Doporučuji knihu Láska duše a zajít ke mne na konzultace a léčebnou meditaci… Držím palce – jsem stručná, protože i kdybych napsala více teorie, bez znalosti praktikování to budou slova bez prožitku. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.