anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, velmi špatně zvládám "běžné" situace. Například zahlédnu na sociální síti, že někde v mém okolí došlo k bouračce a hned začnu myslet na to, kdo z mých blízkých mohl někam jet a kde je a všechno ve mě začne vřít, bolest hlavy, neskutečné žaludeční a střevní nevolnosti, návaly zvracení apod. Dokud se neujistím, že jsou všichni v mém okolí v pořádku. Horší to bývá když se přítel jde někam bavit já jsem celou noc jako na trní a mám vždy strach aby se něco nestalo, nemůžu spát a každou chvíli mám potřebu se ujišťovat zda je vše v pořádku. Velice mi to vše znepříjemňuje život. A nejen mě, ale také právě mým blízkým. Jak se toho mohu zbavit nebo jak zmírnit toto nervové napjetí?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Štěpi, bylo by dobré rozebrat svůj strach a následně s ním pracovat a rozpustit ho. Vidím to však na psychologickou konzultaci a následně terapii – co vy na to? Dopřejete si to?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.