Starší dotaz #555

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, ráda bych se informovala v tomto problému. Žijeme s přítelem téměř 5 let. Je hodný a dává mi najevo, že mě má rád. Problémem ale je, že mu přestávám věřit. Trápí mě jeho občasné lhaní, které docela úspěšně podkopává právě moji důvěru v něj. Také jsem zjistila, že velmi často navštěvuje pornostránky, snaží se to tajit, dělá to zejména tehdy, kdy jezdím velmi pozdě z práce. Dokonce se stalo, že k nám přišla návštěva a on aniž by řekl půl slova, odešel do pokoje, kde měl potřebu brouzdat po těchto stránkách. Pak se vrátil za námi a řekl, že si byl na chvilku lehnout. Nechápu jeho chování. Je to pro mě nová a bolestivá záležitost. Nevím, zda se to mám naučit přehlížet a tolerovat mu to, nebo zaujmout jiný postoj. V tom případě ale jaký? Je velmi nedůtklivý a problémy, které se mu nehodí řešit, prostě neřeší. Moc Vám děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Bobi, člověk, který zavírá oči před problémy, neposlouchá, co mu partner říká, nevnímá, že partnera trápí něco, co se týká i jeho, nespolupracuje a nekomunikuje, nebývá součástí spokojeného manželství. Doporučuji, aby koumunikace z vaší strany byla srozumitelná, abyste vnímla reakce partnera… a podle toho se rozhodla, co dál. Můžete si dojít urovnat myšlenky, pocity k profesionálovi (viděla bych to cca na 2-3setkání) Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.