anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den. Již delšídobu pozoruji chování neteře ke své matce a okolí. Vždy byla moc hodná, pilná, měla záliby. Poslední dobou, vše fláká, chová se strašně ke své matce i jejímu příteli, (přitom ho má ráda)i k okolí. Ve škole na vše kašle, nic ji nebaví, tahá z mámy jen peníze na kroužky, do kterých poté nechodí, vymýšlí si u jídla (to je hnusné, to nejím, nemám hlad, fuj, atd..) Nadává sprostě, vymýšlí si školní šikanu, zapírá domácí úkoly, doma dělá neustále nepořádek.Pořád má vysoké nároky, jako Iphone, notebook, hoverboard, apod. Nechce se koupat, strká si ruce…ehm…radši nebudu psát ani kde a poté šahá jimi na ostatní lidi. Z nikoho nemá respekt, když na ni někdo zakřičí, ať se chová slušně, nereáguje. Už nevím,co si o tom myslet. Je ji 9 let, její otec byl alkoholik, pořád si půjčoval odněkud peníze(nesplácel) na alkohol, auto, mobil, oblečení. Chtěl luxus.. Její matka je úplně už hotová a neví, co s ní. Bere antidepresiva a bojí se, co zase ta malá provede. Poradíte? Děkuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Eli, to nepůsobí dobře… skoro bych to viděla na diagnózu :( Existuje Dětský diagnostický ústav – doporučuji se touto možností zabývat. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.