anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobry den, minuly rok jsem poznala kluka je mu 24let a mne 27let. Viděli jsme se 2x,ale porad jsme si psali,neustále mi psal,jak jsem krásná,ze by za mnou nejradsi přijel,…. Pred asi 3tydny jsem mu navrhla,ze by za mnou mohl prijet,napsal mi,ze se omlouvá,ale ze ma strašně moc prace.Kdyz jsem mu napsala,jestli je to výmluva,napsal,ze neni,ze opravdu nemuze. Pak se uz neozval.Vcera jsem se dozvěděla,ze ma přítelkyni.Ptala jsem se ho,proc mi to nerekl, on ze se omlouvá, ze mi to nenapsal. Ptala jsem se,jak dlouho s ni je a on,ze chvili,ale ze uz se znají delsi dobu. Co si o tom myslíte?Proc mi to nenapsal driv? Moc nevim,jak se s tim srovnat je to po dlouhý době kluk,co me zaujal a stane se tohle. Citim velké zklamání, mrzi me to…Nechapu to,pise mi, jak chce prijet, půjdem na večeři,…ja mu napisu,ze prijet muze a za par dni se dozvím,ze ma přítelkyni,ani by mi to nenapsal,kdybych se ho nezeptala

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Zuzy, chápu Váš smutek. Bohužel takové virtuální věci se dějí. Pro Vás zkušenost a poučení – že pokud se vztah neodehrává v realitě neinvestovat city… učit se rozlišovat slova od činů (to může být i při osobních setkání ;)) Zkuste si nastavit do hledáčku: vyhlížím muže, který mne bude milovat, skutečně milovat. Přeji vše dobré i toho pravého.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.