Starší dotaz #557

anonym Personál zeptal se před 16 roky

POMOC ! ! ! je mi 20 let a mám o 16 let staršího přítele, známe se už dlouho a vic něž rok spolu bydlíme. Když jsem s ním začala chodit rodiče to nedokázali pochopit že mám staršího muže a strašně jsme se pohádali a já od nich odešla k mému součastnému příteli, stále se spolu nestýkáme a už mě nikdy nechtějí vidět.Bylo mi to jedno měla jsem přece toho nejskvělejšího muže pod sluncem a tak mi nevadilo, že se vzdávám rodiny. Ale teď k mému problému asi před 3 měsícy jsem byla nemocná a on šel na pivo s kamarády a já na něj čekala doma, asi za týden začaly chodit SMS zprávy pořád a pořád dokola, nevěnovala jsem tomu žádnou speciální pozornost a asi za měsíc se přiznal že ten den kdy byl v hospodě se do něj zamilovala nějaká 17ti letá holka a jak byl opilý tak ji dal své číslo ale přísahal že si s ní nepíše a že s ní nic nemá. Chvíli byl doma klid všechno jsem mu bezhlavě věřila, ale pak přestal chodit na noc domů, nebral mi telefony a pak se vrátil domů řekl že mě moc miluje ať mu odpustím a já to pokaždé udělala. Ale před pár dny jsem se náhodou dostala k jeho telefonu a nevím co mě to napadlo ale přečetla jsem si jeho zpávy, byly všechny od ní a jak už se těší až budou zase spolu a že doufá že se mu to se mnou podaří zařídit a bude moct brzy přijít k ní jak moc ho miluje atd. celý život se mi zhroutil pod rukama, nevím co mám dělat, prosím poraďte mi, tolik jsem našemu vztahu věřila a on se rozplynul jako dým, mám snad od něj odejít? Vždyť já ale nemám kam, kvůli němu jsem přišla o rodiče, na vlastní byt nemám peníze. nebo mám snad dělat že o ničem nevím a žít dál sním a každý večer brečet do polštáře, nebo ho mám snad zabít nebo ji, nebo snad sebe? Pomoc prosím.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá smutná malá E., o rodiče (pokud žijí) jste nepřišla!! Ohledně vašeho přítele – hmm… působí nějak nedospěle… Milá E. – napadá mne pro vás několik myšlenek, ale bez vzájemného dialogu by vyzněly do ztracena… Můžete-li se zastavit u mne, udělejte to, můžete mi i zatelefonovat. Držím palce na cestě…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.