anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, jmenuji se Hanka a je mi 17 let. Mým problémem je sex. Měla jsem už 12 sexuálních partnerů a stále je mi to málo. Na sex myslím každou chvilku. Když chodím do školy a nemám moc času, mastrubuji alespoň hodinu denně. Když mám ale volno, jsem schopna promasturbivat celý den. Mám kvůli tomu problém navázat vztah. Záleží mi na tom, jestli je na mě přítel milý nebo si rozumíme, ale když mě neumí uspokojit, okamžitě ho opouštím. Miluji totiž jen hodně tvrdý sex a ne každý ho umí. Proto pak často skončím s hajzlem, který se ke mně chová ošklivě, ale je úžasný v posteli. Momentálně se mi neskutečně líbí jeden kluk, ale bojím se, že všechno bude víc než pohádkové, ale opět se rozejdu po prvním sexu, co mě nedostatečné uspokojí…Moc děkuji za radu.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

MIlá Hanko, mno – budeš muset opustit svou sexuální závislost a začít vědomě pracovat se svým srdcem – tvoření lásky. Chápu, že je to těžký – vydej se hledat…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.