anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, je mi 18 let a trapím se se školou a v podstatě s lidma, co tam jsou. Opakuji 3.ročník z důvodu nemoci a už to nějak nemůžu dát, začala jsem se škole umyslně vyhýbat a mám z toho podmínečné vyloučení, nevím co mám dělat, zda studium přerušit a zkusit jinou školu nebo se začít pořádně učit a nějak to dát, vzhledem k tomu, že se v tý třídě s nikým nebavím, tak je to celkem těžké.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Elis, asi by ti pomohlo posílit vnitřní sílu – sebelásku. https://www.youtube.com/watch?v=JNsGDZ_5IaM – sebeláska https://www.youtube.com/watch?v=veUU8yHQUrg&index=2&list=LLzxPmwRBunofl-Ihq8TQHEw – Božská Meditace https://www.youtube.com/watch?v=v3vchhzR1Fg – udržení klidu Doporučuji spíše školu dokončit, ale je třeba mít vnitřní harmonii s tím, co děláte. Zajděte za psycholožkou. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.