Starší dotaz #558

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Prosím Vás pomozte mi!! Mám takovýho docela dost nechápavýho otce. Mám ve škole problémy se známkami.jsem na střední uměleckoprůmyslové škole sklářské.no a jako de mi to tam ale nejhorší je to že mě celej intr nesnáší a to i ve škole.ponižujou mě jak můžou smějí se mi a pomlouvají mě.Jsem fakt na dně.mrzí mě to chci být oblíbená a bavit se s nimi ale nevím jak.kvůli tomu se ve škole zhoršuji a až se to dozví rodiče tak mě asi přizabijou což nechci! O sebevraždě sem nepřemýšlela páč mi to připadá jako kravina zas tak blbá nejem abych si brala živit dyž se dá všechno vyřešit.Ale potřebuji poradit co mám dělat jak mám co vysvětlit a co dál…prosím odepište mi na mail Nikulinka3@seznam.cz…..co nejdříve…Budu vám moc vděčná.zatím nashledanou..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Niki, bylo by dobré, kdyby jsi našla ve svém okolí nějakého dospělého, který ti pomůže situaci uchopit a postupně ji proměňovat. Zasloužíš si více než mailovou odpověď. V mailu ti napíšu kontakt na osobu, kterou můžeš kontaktovat v České Lípě. Jinak z tvého psaní je vidět, že jsi holka rozumná. Obecně platí, že rodiče své dítě nechtějí zničit, bylo by dobré o svém trápení s rodiči promluvit (alespon s jedním). Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.