anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak se vyrovnat s jednou věcí. Jsme s přítelem 9 měsíců a měli jsme teď menší krizi. Nechtěla jsem s ním jezdit na různé akce a na lyže a on proto řekl své kamarádce, se kterou se zná dlouho. Jeli na lyže a ona u něj potom spala. Nic spolu neměli, ale dnes jsem se dozvěděla, že si před měsícem psali o tom, že náš vztah má krizi a že jestli by to časem nezkusili spolu. Cítím se hrozně podvedená i když se mezi nimi nic nestalo. Nevím jak se vyrovnat s tím, že když chodil se mnou a bylo to mezi náma špatný tak přemýšlel o jiné. Oba chceme ve vztahu pokračovat a milujeme se, ale já nevím jak tohle přejít. On ji bere jako kamarádku. Děkuju moc za radu.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Ali, víš, nějak si nemůžu pomoci – odhaduji, že jste mladá a … prostě nechcete na akce a na lyže – vaše volba. Partnera tyto aktivity baví a chce je sdílet s někým, s dívkou… Docela mu přeji, aby takovou měl. Vy třeba potřebujete někoho, kdo … bude trávit čas tak, jak vy si představujete. Takže bude lepší, když to nepřejdete a půjdete svou cestou než abyste mu dělala výčitky a sebe trápila.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.