Starší dotaz #559

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám takový problém, jako asi všichni. Asi půl roku bydlíme s přítelem ve společné domácnosti. Stalo se mi asi toto. V pátek odešel s přáteli pobavit se, ale nepřišel vůbec domů jen mi napsal několik sms.Naposledy dneska ráno, když se měl stavit u mě v práci, že ještě dneska domů přijít nemůže, že se něco stalo…Nakonec mi telefon zvedl, ale jen proto, že jsem volala od kamaráda. Bylo mi sděleno, že domů přijde ve středu, že si o všem promluvíme. Je momentálně někde, nevím ani kde, a nějakou jinou. Sice jsme měli problémy, ale posledních 14 dní. Vůbec nevím, jak tuto situaci mám řešit. Z bytu nechceme ani jeden, ale oba tam zůstat nemůžeme. Můžu jít ke své mamce, ale to taky není řešení. Jak se mám chovat až ho uvidim, co říct…odpustit..zapomenout na to a pokračovat ve vztahu dál, pokud s tím budeme souhlasit oba? děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá m.m., podívejte se na situaci z nadhledu… muž zmizí ze společného domova a to bez vysvětlení, komunikaci v podstatě přerušil… doporučuji spíše myšlenky směřovat k ukončení vztahu než k zapomenutí… ohledně bydlení se budete muset dohovořit spolu… (nevím ani, kdo je vlstníkem, na koho je nájemní smlouva…)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.