anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den. Jsem dívka a je mi 14 let. Kdykoliv jsem měla nějaký problém, byla jsem vždy schopná vyřídit si to sama, mnohdy o těchto problémech nevěděli ani přátele ani rodiče, prostě jsem vždy byla samostatná, tak nikdo neočekává že bych chtěla po někom pomoc, nebo se svěřit. Pro to se obracím na vás. Nedávno jsem zjistila že trpím kvasinkovou infekcí a je mi velice trapné o tom mluvit. Četla jsem sice pár článků aby si o tom zjistila nějaké informace, ale strašně se bojím co mi tato "nemoc" může spusobit, jelikož mám strašné bolesti. Poradili by jste mi prosím vás, jak se mám s tímto problémém svěřit rodičům. Předem vám moc děkuji.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Eaglid, doufám, že jsi potíž vyřešila, svěřila se a šla na gyndu. Jak jsi na netu zjistila, podobnou potíží trpěti je vcelku běžné a je třeba přijmout léčbu a tím ukončit své trápení. Řekni si:"I když mám kvasinkovou infekci, mám se ráda a přijímám se." Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.