anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,potřeboval bych prosím pomoct. Je mi 14 let a chodím do 8. třídy,ve škole patrim mezi oblíbené,ale chyběl jsem 2 týdny a potom jsem prostě dostal strach a chyběl jsem další týden a půl :( Mamka ve škole byla a vše vysvětlila,večer jsem úplně v pohodě ale když na to dojde tak se po cestě do školy rozklepu a nejdu tam,prosím o radu :)

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Dane, také doufám, že jsi tento strach překonal… Přeci si nenecháš vládnout strachem. Pokud jsi to nezvládl, je třeba rozhodnutí, že svým strachem se chceš zabývat a pohledat způsob, jak ho přepracuješ. Focusing, léčebná meditace, arteterapie, EFT, knihy…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.