anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den , nevím, jak začít.. Oficiálně rok už mám přítele, s kterým jsme se teď v lednu přestěhovali od mé mamky do pronájmu (byt). Již delší dobu si všímám, že partner mi lže ohledně financí. Od ledna se začaly ztrácet peníze, ať už společné a i moje. Do dnešního dne přítel peníze vrátil velice malou částku, ke krádeži se přiznal, dostala jsem z něj, že občas si vsází na tipsportu, ale bohužel nejde o malou částku, slíbil, že už sázet nebude a peníze vrátí. Tento víkend jsme měli oslavit výročí tak, že se na něj složíme, byli jsme v aquaparku, kde jsem to zaplatila já, potom jsme jeli na večeři, kterou měl zaplatit on, když došlo k placení, zahrál na mě hru, že peníze musel ztratit, ať to zaplatím, tudíž jsem to zaplatila a samozřejmě, že i hotel jsem musela zaplatit. Musím poznamenat, že hra se ztrátou peněz už na mě již jednou zkoušel. Když se vrátím ještě o pár měsíců zpět, byl červen a my jsme jeli na společnou dovolenou, kterou jsme platila s tím, že peníze mi vrátí, už vrátil více jak polovinu částky, ale stále není vrácená celá částka .. Další problém s penězi byl ten, že když jsem bydlela u své mamky, měla jsem kasičku kam, jsem si schovávala padesátikoruny a ejhle peníze zmizeli, do dnešního dne se mi nepřiznal, že to byl on, bohužel nemůžu s tím být na 100% jistá, jelikož jsem měla doma návštěvy, ale po těchto zkušenostech, co jsem výše napsala si myslím, že to byl přítel. Nevím, zda se jedná o závislost na něčem nebo o nějakou duševní chorobu. Co se týče peněž poslouchám samé výmluvy a lži, bohužel už mi přítel lhal 2x v něčem jiném, co nesouviselo s penězi. Nemohl by být přítel chronologický lhář? Je velice smutné, když jsme si jednou psala s matkou přítele o tom, že mi jednou lhal (nejednalo se o peníze), napsala mi, že už dříve, měl problémy se lhaním a penězi. Vůbec netuším, co mám dělat, zda utéci od takového člověka, nebo to nějak řešit.. Jinak musím říci, že jinak přítel velmi pomáhá v domácnosti, je hodný apod. Jediná vada jsou ty peníze a lež. Asi musím ještě poznamenat, že přítel často střídal zaměstnání a také byl na nemocenské dovolené, teď opět pracuje, doufám, že mu to vydrží… Předem Vám moc děkuji za Váš drahocenný čas, který jste věnoval ke čtení mého problému. Bud ráda za jakoukoliv odpověď, už nevím, jak dál..

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

MIlá Mezi zakázané partnery patří nemakačenko a lháři a závisláci. Takže ráda už z dob Plzáka – od něj pryč. Bohužel v té době jich nebylo takové procento… držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.