anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobry den potřebuji poradit s manželkou sme spolu cca 5 let z toho 2 roky manželé máme spolu dvouletá dvojčata z IVF a žena ma 13ti letou dceru z předchozího manželství asi pul roku po narozeni dvojčat žena neplánovaně otěhotněla a sla na interrupci od té doby jako by ji v nemocnici vyměnily zacala mit problemy s usinanim probouzí se unavená je často podrážděná všechno ji vadí rozhádala se se svými rodiči kvůli totální banalitě a ted to dost výrazně postihuje naše manželství většinou nemá zájem o jakýkoliv fyzicky kontakt všechno co udělám tak je většinou špatně i pres to ze musí cítit ze nas vztah dost trpí nemá žádnou snahu to nějak resit jednou za cas když se dostane ven a da si skleničku vína tak jako by se v ni probudilo to stare JA a je jako vyměněna poslední dobou mluví o tom ze ji nejlépe bylo když byla sama se svou dcerou začínám z toho byt naprosto na dně moc ji miluji a snažím se delat vse pro to abych ji potěšil ale skoro vždy to dopadne tak ze sem za to odměněn výčitky ze to je spatně. Několikrát me napadlo zkusit vyhledat pomoc psychologa ale bojím se reakce zeny z jejího chovaní mi přijde ze se citi byt v pořádku jen cely svět okolo je špatný.dekuji pokud mi můžete dat nějakou radu

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Tome, fandím vám v tom, zajít si spolu někam. Můžete spolu číst třeba knihu Osobní síla, Skrytá symetrie lásky…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.