anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den před 3 měsíci sjem se rozešel se svoji přítelkiní v současné době ji pořád miluji a chci jse k ní vrátit, Jsme docela často ve styku píšeme jsi volame a občas zajdu na navštevu na pár hodin a nědky máme spolu i sex.Ale ex-přítelkyne mi řekla ze pokud jse chci vrátit k ní musim jse změnit a dělat neco jse svým chováním a potlačit svůj vztek. Minulý rok jsem se choval strašně stratil jsem práci dostal jsem nás do finační krize a nehledal jsi práci ,když jsem byl vzteklý kvuli nečemu nadával jsem jí i na veřejnosti i doma do k**v atd rozbíjel jsem nábytek a omylem jsem jednou do ní strčil aniž bych jsi to uvědomoval jako třešničku na dortu na poslední hádce jsem jsi rozbil hlavu o stůl a pořezal ruku o skleněný obraz který jsem rozbil.Taky jsem někdy žárlivy a podeziral jsem ji z nevěry.Nyní bydlím u rodičů a mama mi vyhrožuje tím že mně vyhodí z bytu pokud začnu chodit se svojí ex-přítelkyní a nebude se mnou mluvit. Jsem zoufalý a zamilovaný az po uši jako když jsem ji poprvé poznal nevím co mam dělat a nikoho jineho jsi hledat nechci.Děkuji za odpověd

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Nolte, je třeba svou osobnost řídit a kultivovat. Je třeba přijmout za sebe zodpovědnost, vždy sám za sebe – ať ve vztahu nebo mimo vztah. Co jsi ochoten pro to udělat? Bude třeba dost úsilí a sebekázně a práce. Srovnat peníze, bydlet samostatně, meditovat… Můžete se objednat. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.