anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den. Potřebuji se svěřit, jsem momentálně psychicky na dně. Byla jsem s přítelem rok a půl, předtím jsme se znali 3 roky (jako nej.kamarádi,nic víc) Je mu je 31, mě bude 21. Ze začátku jsem se k němu nastěhovala. Vše bylo v pohodě. No až teď na poslední půl rok – Začal mě psychicky "týrat" – Zesměšňoval mě, řval po mě snad všude a většinou jen když jsem se ho na něco zeptala, apod. Jinak byli i chvilky, kdy byl hodný. Kolikrát jsme byli rozhádání a já šla ke kamarádce, hned následující den se mi ozval ať to zkusíme nějak vyřešit a tak. Předevčírem jsem se s ním rozešla – Napadl mě, sice mi dal "jen" 3 facky za sebou , jen protože se mu rozlil olej, ale i tak. Utekla jsem k mamce a doteď jsem tady. Přítomný u toho byl i jeho nejlepší kamarád , který se nezastal, smál se a šel pryč. Ten kamarád drží při něm a když se semnou nebaví ex, nebaví se semnou ani on. Proč by taky, že?Když jsou to nejlepší přátelé. Jeho kamarád je násilník, což vím od jeho ex a dost zadlužený. Tak mám dojem, že na ex naléhal, ať se semnou rozejde a tak. Začali mi ale oba dělat naschvály, včera ex přijel a ať si prý sbalím do hodiny věci, jinak je spálí. Nešla jsem, bála jsem se. Tak mu mamka napsala sms, ať mi je vrátí. Hned přijel k baráku a chtěl k oknu mamku. Ta nechtěla. Nechala jsem ho čekat před barákem , pak odjel. Pak jsem zjistila, že jí psal zprávy.. Něco ve smyslu, že ať já se zklidním, že mě nebude živit, že mě nezbil, ale pouze nalískal a že jsem si to zasloužila..Tak jsem mu napsala, ať toho nechá a vůbec jí nepíše, napsal mi, že jsem pí.a a blokl si mě. Po chvilce mi začal vyvolávat jeho kamarád, asi 7x za sebou, věděla jsem , že ex je u něj. A jeho kámoš mi psal zprávy, že jsem trapná a takový. A aby toho nebylo málo,tak ex si dal status, že se mě konečně zbavil, že jsem nefakčenko a příživník apod. – Je pravda, že jsem teď 2 měs. bez práce, ale měla jsem něco našetřeno.. Ve skutečnosti jsem živila já jeho. Tak, mám u něj stále věci, nechápu proč tohle dělá? Co si tím chce dokázat? Toto je můj 1.vztah, tak to moc nepobírám.Každopádně se k němu nevrátím, ale chci zpět své věci. Ani nemám komu říct, aby pro ně někdo semnou šel. Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Veru, Další exot do sbírky. Uražené ego, neucta k ženě, nesebekritičnost, nepřátlskosť, zavřené srdce. Chtělo by to mužstý doprovod, když si půjdeš pro věci, nejlépe tátu. Klidně se k němu chovej přátelsky, klidně, vstřícně – jako vyrovnaná dívka, která jen ví, že do takového primitivismu se nenechá zatahovat. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.