anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, ráda bych se s Vámi poradila o svém problému. Bývala jsem dost pesimistická a celkově jsem působila, že nemám radost ze života, Vše se změnilo, když jsem poznala svého přítele, celý svět byl najednou zalitý sluncem, začala jsem se radovat, netrápila jsem se zbytečnými myšlenkami, pořád jsem se smála, dokonce jsem zhubla asi 10 kg, prostě jsem se cítila nejlépe jak jsem mohla. Vše se změnilo příchodem maturitní zkoušky, hodně jsem se maturitou stresovala a vše se tak nějak vrátilo do starých kolejí, přibrala jsem, ztratila chuť do života, přestala se smát, začala být opět hodně pesimistická, byla jsem protivná na své okolí, dokonce jsem ztratila chuť na sex. Nyní studuji vysokou školu, stresu neubylo, můj stav se asi trochu zlepšil, ale stále jsem nenašla ztracenou chuť do života a štěstí. Tolik bych se chtěla vrátit do toho bezstarostného a šťastného období. Můžete mi poradit, jak získat zpět své ztracené štěstí a radost ze života? Děkuji!

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Veverko. Asi by bylo vhodné se objednat, abychom probrali a začali proměnovat efektivně to, co Vás stresovalo a stresuje. Nevěřte tomu, že existuje jednoduchá ráda online. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.