Starší dotaz #561

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den. Je mi 16 let a mám s přítelem vztah na dálku. Já Brno on Praha.Poslední dobou mám problém. Kdykoli mluvím nebo myslím na svou rodinu, nebo přítele napadají mě ošklivé věci, ošklivá oslovení. Svou rodinu mám nadevše ráda a přítele miluju. Nic se na mém vztahu k nim nezměnilo a nemám důvod si něco takového myslet. Vůbec to nechápu. Jediné co mě napadá je, že je to tím, že sme se s přítelem neviděli déle než obvykle. Obvykle za ním jezdím jednou za měsíc teď už jsme se přes dva neviděli. Jinak vážně nevím co s tím. Strašně ráda bych se toho zbavila, ale vůbec nevím jak. Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jano, tvůj popis připomíná obsedantní myšlenky – můžeš pohledat toto téma na internetu – patrně spíše než řešení nalezneš popis stavu. Bylo by dobré, kdyby jsi našla šikovného psychologa(psychoterapeuta, psycholéčitele), se kterým byste tvoje téma uchopili tak, aby vedlo k řešení. Doporučovala bych práci s podoosobnostmi. Budeš-li chtít, samozřejmě se můžeš obrátit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.