anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den Mám dotaz- má mamka se hádá se svým přítelem a pořád říká že se do dvou měsíců odstěhujeme ale nikdy se nestalo. Takhle to trvá už dva roky. Ale teď se bojím že to myslí doopravdy, ale já se stěhovat nechci, jelikož se mi tady líbí já tady bazén,velká zahrada, každý má svůj pokoj atd. Navíc se obávám že by to mamka finančně nezvládla. Ještě k tomu má tři děti a psa. Také se obávám že se to stane o prázdninách takže se budeme ZASE (po sedmé) stěhovat celé prázdniny. Její "přítel" je celkem sobec a vím že pro mamku by to byla úleva. Ale stejně. Myslíte že má jejich vztah ještě šanci ? PS. Byl bych rád kdyby jste my odpověděly tady a nenavrhovaly jim manželskou poradnu či tak, je mi jen 13 let.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá 13, dík za radu ;). Ty si skutečně myslíš, že jejich potíže můžeme vyřešit my dvě tady? Chápu, že tebe to moc nebaví, můžeš to mamce říct, můžeš ty jim navrhnout poradnu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.