anonym Personál zeptal se před 1 rokem

dobrý den, ráda bych se zeptala na pár věcí – jsem na AD již 14 let s přestávkou během dvou těhotenství. Nyní jsem se pokusila snížit dávku o polovinu, ale objevily se mi příznaky zpátky. Je možné, že se tím pádem AD nezbavím? již jsem se o to pokoušela několikrát. Trpím somatizační poruchou, v rodině máme navíc těžkou bipolární poruchu a deprese. V poslední době mívám divné stavy – jako polévání chladem po těle, prekolapsové stavy – ale tlak je normální, závratě – objevilo se mi to především 14 dní po snížení dávky. ty stavy jsou hrozné a již nevím, kudy kam. Je možné že se objevují nové projevy úzkosti a mění se to?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Kačko, asi bych zůstala u antidepresiv. Berete je již dlouho, udržují hormonální, neurotransmiterovou rovnováhu. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.