anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobry den Chtela bych se zeptat jsem na stredni v prvaku a v pololeti jsem prestoupila na jinou skolu zduvodu internatu atd. ucitele a tak skola me nebavila a na teto skole nejsem na internatu ani tam nejsou zly ale zkratka me to nebavi krome toho tam taky nemam moc kamradu a ty co mam do skoly nechodi s ruznych duvodu chtela bych se zeptat co stim mam delat vite mam moznost dalkoveho studia ale rodice s tim nesouhlasi a furt neco proti maji zkratka chod do skoly a hotovo vite nekdy mam pocit ze neni normalniho cloveka mozna je problem ve me fakt nevim dekuji kdyz mi poradite

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Terko, asi bych se také klonila k tomu, abys do školy chodila, je třeba naučit se zvládat i nepohodlné situace, vztahy… Jakou bys měla představu o režimu svého týdne, kdybys nechodila do školy? Můžete to s rodiči probrat u psychologa komplexně tvoji osobnost. Lidi jsou zvláštní tvorové a někdy jsou i divní. Je vhodné umět žít mezi lidmi a být i sama sebou.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.