anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, je mi 20 let a trápí mě už přes rok motání hlavy. V tu dobu, kdy to začalo,jsem měla problémy se svým bývalým přítelem, který mě omezoval a vyhrožoval sebevraždou, pokud ho opustím a zakazoval mi plno věcí a byla jsem ve velkém stresu, protože jsem se s ním chtěla rozejít, ale on mi každý den vyhrožoval a psal mi třeba i 100 sms denně a nevěděla jsem co dělat a tak to začalo. 14 dní nepřetržitě se mi motala hlava a bylo mi na omdlení, když jsem šla po ulici, měla jsem strach, že upadnu, byla jsem s tím v tu dobu u praktické doktorky, která mi odebrala krev a všechny výsledky jsem měla v pořádku a řekla mi, že to může být ze stresu. Pak jsem se s přítelem rozešla, asi další půl rok mě obtěžoval osobně i přes sociální sítě. Nyní už mám nového přítele, ale stále se mi čas od času motá hlava, někdy to trvá týden, než to odezní a někdy třeba jen den, pak je třeba měsíc klid a začne to znovu, sice ne v takové velké míře jako úplně poprvé, ale při chůzi se třeba musím zastavovat, protože mám strach, že upadnu, když jdu po schodech, musím se držet zábradlí. Dost mě to obtěžuje a nevím si s tím rady, jsem zoufalá. Teď jsem šťastná, ale vypozorovala jsem, že když se objeví třeba mírný stres ze školy, často tohle motání začne právě, když jsem v nějakém menším stresu, předtím, jsem ale nic takového neznala. Je možné, že se mi kvůli velkému stresu z bývalého přítele nějak narušila psychika a že proto se mi teď může motat hlava? Nechci jíst nějaké prášky na nervy, ale je nějaká možnost zbavit se toho sama, nebo mi pomůže jen psycholog? Nikdy jsem u žádného nebyla a tak nevím, co mám dělat, jsem z toho hodně smutná a bojím se, že kvůli tomu nebudu moct dělat věci jako dřív, třeba chodit v létě na brusle. Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Marino, bylo by vhodné naučit se pracovat psychoenergeticky – přečtěte si knihu Vztahy v zrcadle aury. Stavte se na léčebné meditace – uděláte to pro sebe? Nebo půjdete na ty léky, o kterých nevíte, jak vám pomohou. Viděla bych to na opakovanou spolupráci – tak 5 – 8 setkání. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.