anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, zajímal by mě váš názor, už si sama nevím rady. Necelé 3 roky jsem s přítelem, není zlý.. naopak ve vztahu je hodně ochotný. Trvá to už rok, co se semnou dá se říct každé 3 týdny rozejde, trvá to vždy tak 2 týdny a vždycky se mi ozve on s nějakou záminkou aby se mohl vrátit. Jistě chápete ze je to psychicky velmi vyčerpávající a náročné. Miluji ho ale už nevím co mám dělat nedokážu si představit ze bych byla bez nej ale ani to, ze by tohle mělo pokračovat. Je to den zpatky co to udělal znovu, ptala jsem se ho proč tohle dělá, jestli mu to za to stojí, jestli nemůžeme resit věci v klidu. Odpověděl mi na to ze semnou chce být, ale ze to nejde semnou být kvůli mymu chování, ze mi vadí to jak ziju. Tak jsem se ho zeptala, proč se ke mě teda chce vždy vrátit když mu vadí moje chování a na to mi odpověděl ze vždy doufá, ze se změním. Nevím si už rady co dělat, protože takto žít opravdu nechci. Mohla by jste mi prosím poradit jak v takové situaci jednat? Děkuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

A co kdybyste ke mně oba přišli? ;)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.