anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Ahoj. Potřebuji poradit !! pan učitel Dušan Mondek je učitel 6.třídy, ale nás 7.třídu má jen z Dějepisu, fizyky, vo a čsp. Přistoupne si k moji lavici a skoro každý den se mě ptá Co je nového?? Budem psát test si moje asistentka a pořád se na mně díva .. Nevíte, co mám dělat?? Vážně mě to štve!! Nejsem mu schpná říci do očí, že mi to vadí!! Je to ale i dobrý učitel – zrovna v pátek v hodině chtěl po mě půjčit sešit z dějepisu, aby věděl, co jsme minule dělali. Já mu ho půjčila a on na mě ze srandy – děkuji Marečku. Nevím, co tím myslel, jestli se mi vysmíva nebo jen z legrace to řekl? A taky jsem šla na oběd v ten pátek a já mu řekla naschledanou a on na mně „Naschledanou, příjemný víkend a usmál se na mě. A pořád se mě ptá jaky bude den a takový kraviny!!!!!!! Takže nevím – poraďte mi prosím.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Eli, asi by bylo nejlepší najít odvahu a říci přimo jemu: "Pane učiteli, asi to myslíte dobře, ale byla bych radši, kdybyste mi věnoval pozornost méně, třeba jako Kristýne."

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.