anonym Personál zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, je mi 22 let a utekl jsem z baraku jelikoz jsme se s otcem dost pobili. uz ziji temer pul roku v dilne mé stroskotane firmy a premyslím nad smičkou kolem krku…uz nemuzu dal dilnu mam mezi obcemi milotice a dubnanami…sem porad sam fetoval jsem ikdyz uz jsem s tím prestal tak emoce prevladaji a já se citim hur a hur a uz nemuzu dal pokracovat..firmu jsme zalzili pred 4 roky s otcem za ucelem vydelavat..podnikat me ucil tatík s tím ze jednou to cele budu ridit sam.. bohuzel jsme skrachovali a s otcem se uz nebavíme..mam na sebe skrz neho napsane dluhy vevýši 1milion korun a chystají se na me zaloby…nemam temer ani na jidlo nemam ani sílu se zvednout s postele …nemam zadne osobní auto abych mohl dene mít styk z lidmi..mrda mi s teho nezvladnu to tu uz….musím udelat poslední krok a to napnout provaz na jehoz konci budu…jenze na to nemám odvahu

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Malý Jene, Nejlepší by bylo, usmířit se s tátou. Požádat rodiče o podporu postupně vymyslet plán, jak si postupně dát život do pořádku. Chápu, že je to náročná situace, ale nic není tak tragické jak vypadá, když je v tom člověk ponořený. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.