Starší dotaz #563

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, potřebuju poradit. Rodina mé nejlepší kamarádky měla tragickou autonehodu,otec na místě zemřel matka a starší sestra v kritickém stavu a nejmladší sestra skončila na psychiatrické klinice.O této záležitosti se dověděla včera. Rodina mojí kamarádky bydlí na sokolovsku zavinil to opilý řidič a oni měli tu smůlu že zrovna jeli tam kde on… Ona bydlí na Prostějovsku takže okamžitě vyrazila za nimi a absolvovala dlouhou cestu.A teď ji čeká řada náležitostí,které musí vyřídit od vyřízení pohřbu,přes starosti o všechny co jí zbyli a jejich zdravotní stav,má sebou sice partnera, který bude nepochybně oporou, ale hrozně ráda bych jí nějak nenásilně pomohla.Ona je neuvěřitelně citlivý človíček, po zdravotní stránce stále v nepořádku,alergie, vyrážky, nemoci.. i přesto,doteď byla relativně šťastná,spokojená, zdravotně se začala dávat dohromady,chystali se s totiž že s jejím partnerem založí rodinu.A teď přišlo tohle,mám o ni hroznou starost.Tohle by snad zlomilo každého, natož tak křehkou duši,sice ví že ji teď potřebují, ale nedovedu si představit jak to vše ponese,jak zodpovědnost tak smrt otce a závažné stavy matky a sestry a do toho úředníky.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Petro, marně jsem hledala otázku ve vašem psaní, s čím potřebujete poradit. Chápu, že máte o kamarádku starost. Můžete ji nabídnout podporu, být s ní v kontaktu, nějaký čas s ní strávit, být ji nápomocna, bude-li o to stát. Také vám přeji důvěru v její dospělou duši, která je zodpovědná za sebe… Mmj. dle popisu jejího stavu bych doporučovala naučit se(ji) alespon základy energetické práce Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.